Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wólka Podleśna

Wólka Podleśna, podkarpackie

  • 399 000 zł
  • 81,40 m²
  • 4 901,72 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Łyczk...

Skontaktuj się

Dom Wólka Podleśna

Wólka Podleśna, podkarpackie

zaktualizowane:
21 maja 2026

399 000 zł

81,40 m²

4 901,72 zł/m²

Dom Wólka Podleśna

Zaktualizowane: 21 maja 2026

399 000 zł 81,40 m² 4 901,72 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
500 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

500 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (4 901,72 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Wólka Podleśna)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 81,40 m², 4 pokoje; stan: surowy otwarty
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  • Działka: 500 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom w zabudowie bliźniaczej świetna lokalizacja

Dom w zabudowie bliźniaczej świetna lokalizacja

W ofercie sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym z możliwością wykończenia do stanu deweloperskiego. Dom posadowiony na działce ok. 5a w centrum Wólki Podleśnej, gmina Trzebownisko.

Budynek został wybudowany według projektu Dom w Modrakach (B) - Archon. (...)

Agent

Małgorzata Łyczko

883 007...

883 007 288

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Łyczko

883 007...

883 007 288

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.